Transport

Oferujemy Państwu pełen zakres usług transportowych. Zakres naszego działania obejmuje teren całego kraju a także Europy. Dbałość o dobro klienta a także indywidualne podejście do każdego z Państwa wyróżnia nas na tle innych.

Komunikacja jest podstawą jeżeli chodzi o świadczone przez Nas usługi transportowe. Pozwala to na terminowe wykonywanie zleceń oraz zapobieganie i interweniowanie w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały okres współpracy. Dodatkowo proponujemy Państwu podgląd aktualnej lokalizacji przesyłki wykorzystujący monitoring GPS. Jest to rewelacyjne rozwiązanie, które umożliwi Państwu w łatwy i szybki sposób na jakim etapie jest realizacja zlecenia transportowego.

Dysponujemy szerokim taborem samochodów o różnej ładowności, spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa. Stan techniczny pojazdów jest ciągle monitorowany przez pracowników naszej firmy, co pozwala na pewne i terminowe realizowanie powierzonych nam zadań. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Doświadczyło tego już wielu. Zaufali nam i decyzji nie żałują. Pozostaje nam tylko zachęcić Państwa do współpracy.